Data publikacji: 15 listopada 2019 r. 21:45
Ostatnia aktualizacja: 15 listopada 2019 r. 21:45

LIGA SIATKÓWKI KOBIET

18.00: Grupa Azoty Chemik Police - Wisła Warszawa

Siatkarki z Polic mają na koncie siedem kolejnych zwycięstw w lidze. Przed własną publicznością Chemik nie przegrał jeszcze seta. W sobotę ma duże szanse przedłużyć obie passy.

Beniaminek z Warszawy prowadzony przez byłą rozgrywającą Chemika Agnieszkę Rabką jest zdecydowanym outsiderem tabeli. Zmagający się z kłopotami kadrowymi zespół przegrał wszystkie mecze i zdobył zaledwie jednego seta.

SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

18.00: Stal Mielec - Sandra SPA Pogoń Szczecin

Po efektownym zwycięstwie nad Piotrkowianinem w Mielcu w pojedynku z outsiderem Pogoń chce podtrzymać dobrą passę i umocnić się w czołowej „ósemce" ligi.

II LIGA PIŁKARSKA

13.00: Błękitni Stargard - Górnik Polkowice

II-ligowcy przed tygodniem zakończyli pierwszą rundę, a teraz rozpoczynają rewanże, a stargardzianie w 18. kolejce zmierzą się z Górnikiem, z którym latem wygrali na wyjeździe 2:1 po bramkach Wojciecha Fadeckiego i Patryka Paczuka. Na półmetku sezonu zasadniczego sobotni rywale są sąsiadami w tabeli; Błękitni zajmują 8. miejsce i mają dwa punkty straty do strefy premiowanej barażami o awans do I ligi. Górnik zajmuje 9. lokatę i traci do podopiecznych trenera Adama Topolskiego trzy punkty. (mij, woj)