sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Ligowa niedziela. Wyjazdowe mecze Chemika i SPR Pogoni

Ligowa niedziela. Wyjazdowe mecze Chemika i SPR Pogoni

Ligowa niedziela. Wyjazdowe mecze Chemika i SPR Pogoni
Data publikacji: 2018-01-21 09:16
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-21 09:16
Wywietleń: 625 310488

LIGA SIATKÓWKI KOBIET

17.00: Budowlani Toruń - Chemik Police 

Wiceliderujące policzanki zmierzą się w mieście pierników z przedostatnim w tabeli zespołem Budowlanych, więc są zdecydowanymi faworytkami i liczymy, że zgodnie z oczekiwaniami swoich kibiców pewnie zwyciężą, by walczyć o wyprzedzenie liderującego do tej pory łódzkiego ŁKS-u.

SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH

17.00: Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 

Po rekordowym zwycięstwie w środę w Pucharze Polski z Ruchem w Chorzowie aż 44:22, tym razem szczecinianki wyruszają w kolejną daleką podróż, lecz już nie na południe, ale na wschód naszego kraju. Miejmy nadzieję, że podopieczne serbskiej trenerki Ljiljany Marković wracać będą do grodu Gryfa w równie dobrych nastrojach jak z Górnego Śląska. (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”