wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Lekkoatletyka. Lisek już w formie

Lekkoatletyka. Lisek już w formie

Lekkoatletyka. Lisek już w formie
Data publikacji: 2018-01-20 22:39
Wywietleń: 651 310483

Szczeciński tyczkarz Piotr Lisek wygrał konkurs skoku o tyczce podczas mityngu w Poczdamie. Reprezentant Polski uzyskał 5,78 m. W tym roku wyżej od niego skakał tylko Francuz Renaud Lavillenie.

Zawodnik Ośrodka Skoku o Tyczce Szczecin, jak poinformowano na stronie Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, zaliczył najpierw 5,38, 5,58 i 5,68. Poprzeczkę na wysokości 5,78 pokonał za trzecim podejściem. Później próbował trzykrotnie bez powodzenia atakować 5,87. Wyżej od Polaka skakał w styczniu tylko Francuz Renaud Lavillenie (5,86 i 5,81).

To początkowa faza zmagań lekkoatletów pod dachem. Punktem kulminacyjnym sezonu będą halowe mistrzostwa świata, które w pierwszy weekend marca odbędą się w Birmingham.

Prawie rok temu Lisek skoczył w Poczdamie 6,00 m, poprawiając wówczas absolutny rekord Polski w tej konkurencji. 11 lutego Piotra Liska będziemy mogli zobaczyć w szczecińskiej Netto Arenie podczas konkursu skoku o tyczce w bardzo mocnej, międzynarodowej obsadzie. (par) 

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”