Lekkoatletyka. 445 osób na mecie

Data publikacji: 04 czerwca 2021 r. 19:14
Ostatnia aktualizacja: 04 czerwca 2021 r. 19:25
Na bulwarach rywalizowało blisko pół tysiąca biegaczy. Fot. Stanisław ZYBLEWSKI

Drugi Szczeciński Bieg Nocny, który przez dwa dni rozgrywany był na nadodrzańskich bulwarach, ukończyło aż 445 zawodników, którzy pokonali 5-kilometrową trasę.

W imprezie, zorganizowanej przez Żeglugę Szczecińską, w klasyfikacji open zwyciężył Kacper Chruściński przed Bartoszem Przekopowiczem, Andrzejem Łucem, Bartoszem Konarskim, Emilem Zielińskim i Andrzejem Partiką, zaś ciekawostką jest fakt, że ten ostatni jest… księdzem, a w klasyfikacji 40-latków zajął III miejsce.

Najszybszą kobietą była Małgorzata Szabałowska, która w generalnej punktacji sklasyfikowana została na 14. pozycji, a w rywalizacji płci pięknej wyprzedziła Monikę Jacukowicz i Aleksandrę Miłoszewicz. ©℗