Środa, 24 czerwca 2026 r. 
REKLAMA

Lekkoatletyka. 10 medali Startu Szczecin

Data publikacji: 24 czerwca 2026 r. 20:14
Ostatnia aktualizacja: 24 czerwca 2026 r. 20:14
Lekkoatletyka. 10 medali Startu Szczecin
Szczecinianie pokazali klasę. Fot. Łukasz MISIURO/PZSN START  

Na stadionie lekkoatletycznym im. Wiesława Maniaka w prażącym słońcu rozegrano IV rundę paralekkoatletycznego Grand Prix Polski, a reprezentanci KSI Startu Szczecin wywalczyli 10 medali, w tym 4 złote.

REKLAMA

Trzy razy na najwyższym stopniu podium stanął Artur Kamiński (w biegach Fame Running na 100, 400 i 1500 metrów). Złoto w rzucie oszczepem siedząc zdobyła Jolanta Bilińska, która była też druga w rzucie dyskiem siedząc. Ze srebrem i brązem zawody ukończył Damian Wróblewski (w rzucie oszczepem i rzucie dyskiem 2 kg). Po brązowe medale sięgnęli: Dawid Milewski (w rzucie dyskiem siedząc), Paulina Oleksy (w dysku 1 kg) oraz Andżela Szymczyszyn (w rzucie oszczepem siedząc).

(mij)



REKLAMA
Tylko zalogowani użytkownicy mają możliwość komentowania
Zaloguj się Zarejestruj
REKLAMA
REKLAMA