Strona główna > Sport > Koszykówka. Spójnia wygrała w Kutnie

Koszykówka. Spójnia wygrała w Kutnie

Data publikacji: 2017-10-21 20:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-21 23:58
Wywietleń: 605 297752

Polfarmex Kutno - Spójnia Stargard 75:79 (17:22, 20:22, 18:21, 19:14). Najwięcej punktów dla Spójni zdobyli: Fraś 21, Dymała 13.

Spójnia wygrała szósty mecz z rzędu na parkietach I ligi, a sukces jest tym większy, że odniesiony na wyjeżdzie z niepokonanym wcześniej Polfarmeksem. Mecz od początku był wyrównany, ale cały czas prowadzili stargardzinianie.

Spojnia popisywała sie świetną skutecznościa rzutów za trzy - trafili 12 takich rzutów. W ataku imponował skutecznościa Fraś, a celnymi trójkami raz po raz popisywali sie Bręk i Czujkowski.

To za ich sprawa w III kwarcie Spójnia odskoczyła na 15 oczek. W ostatniej kwarcie gospodarze zaczęli odrabiać straty. Na minutę przed końcem zbliżyli sie na jeden punkt, ale celny rzut Dymały pozwolił oddalić niebezpieczeństwo. (woj)