Koszykówka. Remis w meczu koszykarzy Spójni

Data publikacji: 15 sierpnia 2020 r. 08:23
Ostatnia aktualizacja: 15 sierpnia 2020 r. 08:23

Od remisu 94:94 rozpoczęli zmagania w koszykarskim Memoriale Wojciecha Michniewicza w Toruniu zawodnicy Spójni Stargard.

Takim nietypowym wynikiem zakończył się ich pojedynek ze Stalą Ostrów, choć pierwsza połowa absolutnie nie wskazywała na to, że podopieczni trenera Winnickiego nawiążą wyrównaną walkę.

Stal Ostrów - PGE Spójnia Stargard 94:94 (33:17, 22:20, 20:23, 19:34)

PGE Spójnia: Tarrant 23, Młynarski 21, Blackshear 20, Steele 9, Gudul 8, Kostrzewski 7, Śnieg 2, Walczak 2, Matczak 2.

Spójnia po przerwie poprawiła defensywę, lepiej radziła sobie w kontratakach, a próbkę swoich strzeleckich możliwości pokazali nowi koszykarze: Tarrant i Blackshear. Ten pierwszy wykonał osiem na jedenaście celnych rzutów z gry, dołożył do tego dziewięć asyst.

Najwięcej asyst zanotował jednak Śnieg, który zakończył mecz z zaledwie dwoma punktami na koncie, ale aż z jedenastoma asystami. (par)