Piątek, 19 lipca 2024 r.

Koszykówka. Rehabilitacja PGE Spójni

Data publikacji: 11 lutego 2022 r. 20:03
Ostatnia aktualizacja: 11 lutego 2022 r. 20:03

Energa Basket Liga koszykarzy: HYDROTRUCK Radom - PGE SPÓJNIA Stargard 68:87 (19:18, 13:23, 19:20, 17:26)

SPÓJNIA: Młynarski 23, Gilder 18, Steele 18, Szymkiewicz 8, Johnson 6, Śnieg 4, Spires 4, Gray 3, Chodźko 2, Grudziński 1, Szmit, Zając

Po wtorkowej wysokiej porażce stargardzian z Eneą Zastalem BC Zielona Góra 64:106 PGE Spójnia rozwiązała kontrakt z trenerem Markiem Łukomskim za porozumieniem stron, a w Radomiu zastąpił go były asystent Maciej Raczyński, pod wodzą którego zachodniopomorska drużyna zrehabilitowała się, pewnie pokonując HydroTruck.

Pierwsza kwarta była wyrównana, ale druga część pierwszej połowy należała zdecydowanie do gości ze Stargardu. Po zmianie stron trzecia kwarta znów była wyrównana, lecz końcówkę wyraźnie zdominował zespół spod znaku PGE.

W ekipie ze Stargardu najskuteczniej rzucali Młynarski, Gilder i Steele, ale za walkę na uznanie zasłużyła cała drużyna. (mij)