Piątek, 19 lipca 2024 r.

Koszykówka. Porażka PGE Spójni z mistrzem

Data publikacji: 14 listopada 2021 r. 00:42
Ostatnia aktualizacja: 14 listopada 2021 r. 09:14

Energa Basket Liga koszykarzy: ARGED BM STAL Ostrów Wielkopolski - PGE SPÓJNIA Stargard 91:82 (24:26, 24:16, 23:16, 20:24)

SPÓJNIA: Justin Gray 18, Daniel Szymkiewicz 15, Jonas Zohore 14, Erick Neal 13, Kacper Młynarski 11, Jake O'Brien 7, Tomasz Śnieg 2, Piotr Niedźwiedzki 2, DOminik Grudziński 0, Szymon Szmit 0, Oliwier Korolczuk 0

Koszykarze Spójni przegrali w sobotę z mistrzem Polski, który dopiero co wrócił z meczu z Hapoelem Bank Yahav Jerozolima w koszykarskiej Lidze Mistrzów. Mistrzów Polski nic jednak nie zatrzymało.

Stargardzianie czuli, że mogą pokusić się o niespodziankę i od początku grali ambitnie, a jeszcze w połowie trzeciej kwarty przegrywali tylko jednym punktem (50:51). W tym momencie gospodarze zaliczyli jednak serię dziewięciu punktów z rzędu, która pozwoliła podopiecznym trenera Igora Milicicia zwyciężyć. (mij)