Koszykówka. King wygrywa czwarty raz z rzędu

Data publikacji: 09 grudnia 2017 r. 22:00
Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2017 r. 10:58

Stal Ostrów - King Szczecin 91:99 (22:14, 18:19, 14:15, 25:31, dogrywaka 12:20)

King: Kikowski 31, Medlock 25, Jogela 16, Bartosz 16, Kowalczyk 4, Paliukenas 2, Disiatnikow 2

Koszykarze Kinga wygrali czwarty z rzędu meczu. W Ostrowie po emocjonującej końcówce IV kwarty i dogrywce pokonali Stal

Mecz przez większość czasu toczył sie pod dyktando Stali, która momentami prowadziła już 14 punktami. Gospodarze skuteczną defensywa utrudniali akcje ofensywna Kinga. Stąd skuteczność z gry w tym czasie na zaledwie 40-procentowym procencie.

Szczecinianie rozrzucali się w decydującej odsłonie i dogrywce. Odrobili 12-punktową stratę i wyszli na prowadzenie. Stal do dogrywki poprowadził celnym rzutem za 3 punkty Skifić równo z końcową syreną.

W doliczonym czasie gry skuteczniejsi byli szczecinianie. Bohaterami ostatnich 10 minut i dogrywki był Kikowski, który zdobył przez 15 minut  21 punktów.  (woj)