Koszykówka. King dał się przełamać Ślązakom [GALERIA]

Data publikacji: 12 listopada 2021 r. 23:15
Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2021 r. 12:20
Koszykówka. King dał się przełamać Ślązakom

Energa Basket Liga koszykarzy: King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83:102 (18:20, 22:18, 23:30, 20:34)

King: Stacy Davis 20, Filip Matczak 18, Paweł Kikowski 9, Kacper Borowski 8, Jakub Schenk 8, Sherron Dorsey-Walker 5, Djoko Salić 5, Michał Kroczak 5, Mateusz Bartosz 5

Szczecinianie dotrzymywali kroku będącym w dołku rywalom tylko przez dwie kwarty, a po przerwie, a szczególnie w ostatniej części, pozwolili się przełamać drużynie z Dąbrowy Górniczej. MKS uzyskał pierwszą "setkę" w sezonie i odniósł pierwsze zwycięstwo od 19 września. Dąbrowianie, którzy są w trakcie przebudowy składu, w końcu wygrali, a duża w tym zasługa Devyna Marble, który może się stać nową gwiazdą Energa Basket Ligi. Dobry mecz w ekipie gości rozegrał też skuteczny Milivoje Mijović.