Kolarstwo. Podwójny brąz Małgorzaty Krawczyk w MŚ

Data publikacji: 17 września 2024 r. 16:10
Ostatnia aktualizacja: 17 września 2024 r. 16:10
Mistrzowskie zmagania na świętokrzyskich drogach. Fot. SKSG Korona

W województwie świętokrzyskim odbyły się mistrzostwa świata głuchych w kolarstwie szosowym, a wśród uczestników znaleźli się reprezentanci Szczecińskiego Klubu Sportowego Głuchych Korona: Anita Arciszewska, Małgorzata Krawczyk oraz Łukasz Rozumek. Niestety, z powodu problemów zdrowotnych, ten ostatni musiał wycofać się z rywalizacji, co przypomina nam o nieprzewidywalności sportu i znaczeniu zdrowia w życiu każdego sportowca.

W Bielinach Małgorzata Krawczyk zdobyła brązowy medal w indywidualnej jeździe na czas. W wyścigu ze wspólnego startu kobiet na dystansie 74 km w Strawczynie, Małgorzata Krawczyk zdobyła swój drugi brązowy medal, zaś Anita Arciszewska zajęła 9. miejsce. W sprincie na lotnisku w Masłowie, Małgorzata Krawczyk zajęła 5. lokatę, a Anita Arciszewska uplasowała się tuż za nią, na 6. pozycji. (mij)