sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Halowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Halowa środa. Grają cztery nasze drużyny

Halowa środa. Grają cztery nasze drużyny
Data publikacji: 2018-02-14 09:27
Wywietleń: 605 314059

PUCHAR POLSKI SIATKAREK

18.30: Radomka Radom – Chemik Police 

Siatkarki Chemika przystąpią w środę do rozgrywek Pucharu Polski, a już zwycięstwo w Radomiu da ekipie trenera Głuszaka miejsce w finałowym turnieju tych rozgrywek. Awans do ćwierćfinału PP Radomki jest największą sensacją tegorocznych rozgrywek.

Miejsce wśród ośmiu najlepszych drużyn w kraju ekipa z Radomia wywalczyła, eliminując występujący w LSK KSZO Ostrowiec. W I lidze Radomka nie jest specjalną rewelacją – przegrała już sześć spotkań i zajmuje trzecią pozycję w tabeli.

W składzie drużyny trudno też znaleźć utytułowane siatkarki, a dla kibiców najbardziej rozpoznawalny jest z pewnością trener Jacek Skrok.

SUPERLIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH

17.00: SPR Pogoń Szczecin – Piotrcovia Piotrków 

Terminarz piłkarek ręcznych jest w ostatnich tygodniach bardzo napięty, a szczecinianki grają w lidze w kratkę. Przegrywają z zespołami z czołówki tabeli, a punkty zdobywają z ekipami niżej notowanymi.

Tak było przed kilkoma dniami w Kobierzycach, gdzie Pogoń w ostatnich minutach zapewniła sobie jednobramkowe zwycięstwo nad KPR 26:25. Piotrcovia to rywal, który wyraźnie pasuje szczeciniankom. W historii potyczek tych drużyn w ostatnich sezonach tylko jeden mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Piotrkowa.

SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH

19.30: Sandra Spa Pogoń Szczecin – Azoty Puławy 

Grający w superlidze zespół piłkarzy ręcznych Sandra SPA Pogoń Szczecin został wzmocniony prawym rozgrywającym 23-letnim Wojciechem Matuszakiem, który został wypożyczony z superligowego NMC Górnika Zabrze.

Zawodnik pokaże się szczecińskiej publiczności w hali przy ul. Twardowskiego w środę i czwartek podczas ligowo-pucharowego dwumeczu z czołowym polskim zespołem – Azotami Puławy.

Na środę zaplanowano mecz ligowy. Azoty zajmują aktualnie III miejsce w grupie granatowej z dorobkiem 60 punktów. Mają na swym koncie 17 zwycięstw i tylko 4 porażki. Szczecinianie zamykają natomiast grupę Pomarańczową, mając na swym koncie jedynie 18 punktów i 5 zwycięstw.

Rewanż odbędzie się już dzień później o godz. 18, kiedy to oba kluby zmierzą się na Twardowskiego w ramach 1/8 finału Pucharu Polski.

I LIGA KOSZYKARZY

19.30: Doral Nysa Kłodzko – Spójnia Stargard 

Koszykarze Spójni nadrabiają w środę w Kłodzku ligowe zaległości. O 22. zwycięstwo w sezonie powalczą z Doralem. Drużyna z Kłodzka plasuje się w dolnych rejonach tabeli, ale w styczniu odnotowała trzy kolejne zwycięstwa, pokonując m.in. wyżej notowane Polfarmex 83:75 i Astorię 90:89. W pierwszej rundzie Spójnia ograła Doral różnicą 30 punktów. ©℗

(mij, woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”