Piątek, 19 lipca 2024 r.

Futsal. Z Torunia bez punktów

Data publikacji: 14 lutego 2022 r. 17:28
Ostatnia aktualizacja: 15 lutego 2022 r. 15:55

Dynamik Toruń - Futsal Szczecin 4:2 (2:1); 0:1 Sobinek (2), 1:1 Elwartowski (3), 2:1 Olkowski (17), 2:2 Kubicki (27), 3:2 Tokarski (34), 4:2 Tokarski (37).

Skład Futsalu: Janukiewicz, Maćkiewicz, Bitsadze, Kubicki, Sobinek, Piorun, Giorgobiani, Skuratowski, Jurys, Ława, Kowalczyk, Hajdukiewicz.

Początek spotkania dobrze rozpoczął się dla futsalistów ze Szczecina, bo już w 2. minucie Bartosz Sobinek wyprowadził gości na prowadzenie. Minutę później gospodarze odpowiedzieli bramką wyrównującą. W pierwszej połowie obydwa zespoły miały swoje okazje, ale to Dynamik okazał się skuteczniejszy i udokumentował to golem Bartosza Olkowskiego. Po przerwie bramkę wyrównującą strzałem z tzw. czuba zdobył Łukasz Kubicki.

Kluczowym momentem spotkania, okazała się druga żółta kartka dla szczecinianina Daniela Maćkiewicza. Gospodarze wykorzystali grę w przewadze i objęli prowadzenie 3:2. Futsal nie zdołał już wrócić do tego meczu, a Dynamik, po kontrataku - dołożył jeszcze jedno trafienie. Zespół z Torunia wykonywał jeszcze dwa przedłużone rzuty karne, ale dobrze w bramce Futsalu bronił Radosław Janukiewicz.

Futsal Szczecin zagrał bez swoich kilku podstawowych zawodników, jak: Krystian Peda, Konrad Żebrowski i Mateusz Geppert. ©℗