Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Futsal. Wysoka wygrana szczecinian

Data publikacji: 28 stycznia 2023 r. 22:49
Ostatnia aktualizacja: 29 stycznia 2023 r. 19:23
Szczecinianie (w błękitnych koszulkach i białych spodenkach) rozgromili gości z Piły. Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecińscy I-ligowcy do przerwy strzelili tylko jedną bramkę, ale po zmianie stron niepodzielnie dominowali na parkiecie.

I liga futsalu: FUTSAL Szczecin - KS INVESTA PZZ FUTSAL POWIAT PILSKI 7:1 (1:0); 1:0 Rybickij (5), 2:0 Sobinek (26), 3:0 Maćkiewicz (27), 4:0 Ława (28), 5:0 Ława (30), 5:1 Tomaszewski (33), 6:1 Ława (36), 7:1 Rybickij (40).

SZCZECIN: Janukiewicz, Budzyński - Żebrowski, Kubicki, Jakubowski, Gepert, Ława, Sobinek, Maćkiewicz, Rybickij, Pankratij, Donos

W pierwszej połowie szczecinianie mieli dużo sytuacji podbramkowych, ale strzelili tylko jednego gola. Nasi gracze często też faulowali, co groziło przedłużonymi rzutami karnymi. Po przerwie dominacja szczecinian była już niepodważalna, a rywalom niewiele dało wycofanie bramkarza i granie z piłkarzem więcej w polu. Spośród szczecinian warto wyróżnić autora hat-tricka Karola Ławę. ©℗ (PR)