Sobota 22 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Futsal. Wyraźna porażka w Pile

Data publikacji: 2021-12-04 23:32
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-04 23:32
Futsal. Wyraźna porażka w Pile
Na pożegnanie Anno Domini 2021 szczecinianie wysoko przegrali. Fot. Ryszard PAKIESER  

I liga futsalu: KS FUTSAL Piła - FUTSAL Szczecin 7:2 (5:0)

Szczecin: Janukiewicz - Gnap, Kowalczyk, Kubicki, Kop-Ostrowski, Peda, Jurys, Żebrowski, Jakubowski, Skuratowski.

W pierwszej połowie lepiej grał zespół gospodarzy, ale dopiero w 16 minucie meczu objął prowadzenie. Po tej bramce, rozwiązał się worek z golami, a większość trafień w tej części meczu, była do siebie podobna. Dalsze bramki zespołu z Piły, były efektem szybkich, dokładnych akcji lub błędów popełnianych przez zawodników gości. Przez kilka minut, zespół ze Szczecina nie wiedział co się dzieje na parkiecie, a jak już się ocknął, było 5:0 dla Futsalu Piła.

W drugiej połowie, piłkę w prosty sposób stracił Jurys i było 6:0. Zespół ze Szczecina odpowiedział strzałem do pustej bramki autorstwa Jakubowskiego. Przy golu na 7:1, faulowany był zawodnik gospodarzy, ale sędzia puścił grę i tak padła kolejna bramka dla zespołu z Piły. Wynik meczu ustalił Kowalczyk, który ładnym zwodem minął rywala i pokonał bramkarza gospodarzy.

Wysoka i wyraźna porażka szczecinian jest efektem tego, że nasz zespół wciąż popełnia błędy w obronie i ciągle uczy się futsalu. Szczecinianie kończą pierwszą rundę na bezpiecznym, 9. miejscu w tabeli, ale koniecznie muszą poprawić grę na wyjazdach. Następny mecz odbędzie się dopiero w połowie stycznia, a Futsal Szczecin podejmie u siebie zespół Widzewa Łódź. ©℗ (PR)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA