Futsal. Wygrana Pogoni 04 z Gdańskiem

Data publikacji: 13 maja 2018 r. 20:00
Ostatnia aktualizacja: 14 maja 2018 r. 14:35

Ekstraklasa futsalu (grupa spadkowa): POGOŃ ’04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 4:2 (2:2); 0:1 Kreft (4), 1:1 Maćkiewicz (10), 1:2 Poźniak (11), 2:2 Jakubiak (20), 3:2 Jakubiak (22), 4:2 Jurczak (23).

POGOŃ ’04: Szklarz - Jakubiak, Gepert, Jurczak, Maćkiewicz, Kondiukh, Kawczak, Peru

Mecz rozpoczął się od błędu szczecińskiego bramkarza, który za długo przetrzymał piłkę i studenci z Gdańska objęli prowadzenie. Sześć minut później wyrównał Maćkiewicz, ale odpowiedź gości była natychmiastowa, lecz tuż przed przerwą zero-czwórka ponownie doprowadziła do remisu.

O zwycięstwie szczecinian zadecydował mocny początek drugiej połowy, kiedy to nasz zespół zdobył dwa gole po strzałach Jakubiaka i Jurczaka. W końcówce gdańszczanie wycofali bramkarza, lecz nie zdołali nic strzelić, a nawet byli bliscy kolejnych strat. ©℗ (mij)