Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Futsal. Trzech liderów w Futsal Szczecin Cup

Data publikacji: 28 sierpnia 2023 r. 21:57
Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2023 r. 22:06
Futsal. Trzech liderów w Futsal Szczecin Cup
Na inaugurację szczecinianie nie sprostali Legii... Fot. Ryszard PAKIESER  

W hali przy ul. Twardowskiego odbył się międzynarodowy turniej halowej piłki nożnej Futsal Szczecin Cup, zorganizowany przez I-ligowy klub z grodu Gryfa - Futsal Szczecin.

Po dwudniowych zmaganiach trzy zespoły zakończyły zmagania z dorobkiem 6 punktów, a po uwzględnieniu bezpośrednich pojedynków liderów, ostatecznie zwyciężyła Legia Warszawa przed Żalgirisem Kowno i Futsalem Szczecin, a stawkę zamknęła Hertha Berlin z zerowym dorobkiem punktowym.

Szczecinianie ulegli Legii Warszawa na inaugurację, ale w niedzielę odnosili już tylko zwycięstwa. Pokonali Żalgiris Kowno, a w ostatnim meczu wysoko wygrali z Herthą Berlin. Z pucharem wraca do domu Legia Futsal Warszawa.

- To był bardzo udany weekend, a nasza młodzież dostała szansę i nie zawiodła - podsumowali imprezę organizatorzy ze szczecińskiego klubu.

A oto wyniki poszczególnych meczów: Futsal Szczecin - Legia Warszawa 2:6, Żalgiris Kowno - Hertha Berlin 8:0, Legia Warszawa - Żalgiris Kowno 2:4, Futsal Szczecin - Żalgiris Kowno 6:5, Legia Warszawa - Hertha Berlin 5:1 i Futsal Szczecin - Hertha Berlin 4:1.

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA