Futsal. TAF pokonany [GALERIA]

Data publikacji: 20 lutego 2022 r. 21:44
Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2022 r. 10:29
Futsal. TAF pokonany

W spotkaniu I ligi gr. północnej Futsal Szczecin pokonał na własnym parkiecie zespół TAF Toruń 6:1 i awansował na siódme miejsce w tabeli.

Futsal Szczecin - TAF Toruń 6:1 (3:0); 1:0 Peda (1), 2:0 Gepert (7), 3:0 Maćkiewicz (19), 3:1 Mierzejewski (26), 4:1 Wiejkuć (33), 5:1 Gepert (35), 6:1 Żebrowski (36).

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, bo już w pierwszej minucie otworzyli wynik spotkania, a parę minut później wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W pierwszej połowie torunianie byli zespołem lepszym, ale razili nieskutecznością. Pudłowali w prostych sytuacjach lub na ich drodze stawał świetnie dysponowany tego dnia Radosław Janukiewicz. Czego nie potrafili zrobić goście, to zrobili gospodarze. Jeszcze przed przerwą, trzecią bramkę z rzutu wolnego zdobył Daniel Maćkiewicz.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. TAF dość szybko zdobył bramkę kontaktową i wydawało się, że jeszcze powalczy w tym spotkaniu. Jednak dwie dobre kontry w wykonaniu Futsalu, odebrały im nadzieje na korzystny rezultat. W 35 minucie goście chcąc grać w przewadze, wycofali jeszcze bramkarza, lecz nie była to dobra decyzja. Bramkę strzałem z własnego pola karnego zdobył Żebrowski i ustalił wynik meczu.

Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie i nie oddali go do końca meczu. Dzisiejszy test szczecinianie zdali na ocenę celującą.