Piątek, 03 maja 2024 r.

Futsal. Pogoń 04 wciąż bez wygranej

Data publikacji: 13 października 2018 r. 18:55
Ostatnia aktualizacja: 13 października 2018 r. 18:55

Futsaliści Pogoni 04 po czterech meczach obecnego sezonu wciąż są bez wygranej. W sobotę ponieśli drugą porażkę. Przegrali przed własną publicznością z FC Toruń 2:3 (1:3) po golach Maćkiewicza i Jakubiaka. Gole dla gości zdobyli: Waszak, Wojciechowski, Spychalski.

Szczecinianie po 15 minutach przegrywali 0:2, źle weszli w mecz i później już cały czas gonili, ambitnie dążyli do wyrównania, ale zabrakło czasu i skuteczności.

Goście wygraną zawdzięczają dobrze znanemu w Szczecinie bramkarzowi Neagu. Bronił z dużym wyczuciem, miał sporo szczęścia, na pewno należał do najlepszych graczy na boisku.

Najlepszej okazji na wyrównanie nie wykorzystał Szklarz, który na 1,5 minuty przed końcem meczu wykonywał przedłużony rzut karny, ale bramkarz gości świetnie go wyczuł i wygrał rywalizację ze strzelającym. (par)