Futsal. Pewna wygrana

Data publikacji: 15 listopada 2021 r. 06:03
Ostatnia aktualizacja: 26 listopada 2021 r. 21:06

1 liga futsalu 2021/22 grupa północna: FUTSAL Szczecin - DRAGON Bojano 6:1 (2:0); 1:0 Kop-Ostrowski (2), 2:0 Ława (5), 3:0 Peda (25), 4:0 Peda (28), 5:0 Skuratowski (32), 6:0 Ława (40), 6:1 Stolc (40).

Futsal Szczecin wygrał u siebie z Dragon Bojano 6:1 i odniósł trzecie zwycięstwo w tym sezonie.

Futsal Szczecin: Janukiewicz, Sliapets - Gnap, Kowalczyk, Ława, Kubicki, Kop-Ostrowski, Ława, Jurys, Sapon, Peda, Skuratowski, Żebrowski.

Szczecinianie nie pozostawili rywalom złudzeń i już po pięciu minutach prowadzili 2:0. Najpierw do siatki trafił Filip Kop-Ostrowski, a za chwilę Karol Ława.

W drugiej połowie padały kolejne bramki dla Futsalu. Najpierw po indywidualnej akcji, bramkę strzelił Peda. Ten sam zawodnik, strzałem na raty podwyższył prowadzenie Futsalu na 4:0. Na 5:0, gola z bliskiej odległości zdobył Skuratowski. Ostatnie trafienie należało do Ławy, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Tuż przed końcem meczu, honorową bramkę dla gości zdobył Stolc.

Zasłużone zwycięstwo Futsalu Szczecin, który wygrał mecz o przysłowiowe sześć punktów i przełamał passę trzech porażek z rzędu. Spotkanie dla gospodarzy było łatwe, lekkie i przyjemnie. Najbliższy mecz to wyjazd Podkowy Leśnej i okazja na pierwsze punkty w delegacji.