Futsal. Końcówka dla rywala

Data publikacji: 09 grudnia 2018 r. 18:32
Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2018 r. 16:51

MOKS Słoneczny Stok Białystok - Pogoń 04 Szczecin 8:4 (2:1)
Bramki: 1:0 Gondek (4), 2:0 Lisowski (15), 2:1 Jakubiak (19), 2:2 Gepert (26), 3:2 Lisowski (31), 4:2 Osypiuk (35), 4:3 Gepert (36), 4:4 Maćkiewicz (37), 5:4 Lisowski (38), 6:4 Osypiuk (39), 7:4 Firańczyk (39), 8:4 Gondek (40).

Pogoń '04 Szczecin: Wilczek, Kondiukh, Czyszek , Jakubiak, Prawucki, Przygórzewski, Czepielewski, Szklarz, Hirka, Gepert, Maćkiewicz.

Pojedynek w Białymstoku przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy prowadzili przez większą część spotkania. Szczecinianie dwukrotnie doprowadzali do remisu, po raz ostatni w 37 minucie.

Cztery bramki stracone w ostatnich dwóch minutach meczu dobiły Pogoń 04. Tym samym kolejny pojedynek zakończył się niepowodzeniem szczecinian, którzy od początku sezonu wygrali tylko jeden mecz. ©℗(woj)