piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Sport > Futbol amerykański. Husaria rozgromiona

Futbol amerykański. Husaria rozgromiona

Futbol amerykański. Husaria rozgromiona
Data publikacji: 2017-04-23 16:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-23 16:22
Wywietleń: 232 245855

TOPLIGA FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: HUSARIA Szczecin - WARSAW EAGLES 0:53 (0:7, 0:33, 0:6, 0:7)

Liderujący w tabeli warszawianie byli zdecydowanymi faworytami starcia z Husarią, która boryka się z problemami kadrowymi, a przed świętami pożegnała amerykańskiego trenera, którego zastąpił Piotr Krakowski.

- Z powodów zdrowotnych nie mógł zagrać nasz pierwszy rozgrywający, a przygotowywany przez dwa tygodnie Tomasz Martynow już od drugiej kwarty był w karetce - powiedział P. Krakowski. - Okres przygotowawczy do sezonu przepracowaliśmy po prostu źle. Pierwszy raz widzę, by drużyna miała taką kumulację kontuzji, a to dopiero był trzeci mecz sezonu...

Początek spotkania nie zapowiadał gładkiego triumfu przyjezdnych. W II kwarcie Orły odpaliły i wprost zmiażdżyły szczecinian, którzy już do końca nie zdołali się podnieść.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”