piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Football Academy i Holandia

Football Academy i Holandia

Football Academy i Holandia
Data publikacji: 2016-05-28 21:16
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:40
Wywietleń: 211 135681

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” (któremu patronował medialnie „Kurier Szczeciński"), młodzi piłkarze ze szczecińskiego zespołu Football Academy, 
spotkają się z piłkarską reprezentacją Polski, a w Dzień Dziecka obejrzą mecz biało-czerwonych z Holandią.

Zdobywcy Pucharu Tymbarku pojawią się w Trójmieście już w poniedziałek (30 maja) i wezmą udział w ekskluzywnym spotkaniu ze wszystkimi piłkarzami polskiej reprezentacji oraz selekcjonerem Adamem Nawałką, podczas którego będą miały okazję porozmawiać ze swoimi idolami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Obejrzą również oficjalny trening biało-czerwonych oraz zwiedzą Stadion Energa Gdańsk. Poza piłkarskimi emocjami na wszystkich uczestników czeka jeszcze wyprawa promem na Hel i wizyta w fokarium. 

Pojedynek z „Oranje” to prawdziwa gratka dla dzieci, aby z bliska podziwiać swoich idoli w najważniejszym sprawdzianie przed turniejem we Francji. Podopieczni Danny’ego Blinda na pewno wysoko zawieszą Polakom poprzeczkę, chcąc szybko wymazać z pamięci swoich kibiców nieudane kwalifikacje do Euro 2016.


- Laureaci turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zbierają owoce swojej ciężkiej pracy i przygotowań do rozgrywek - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN. - Wśród setek tysięcy dzieci okazali się najlepsi i teraz mają niepowtarzalną okazję na spotkanie ze swoimi idolami. Zobaczyć na żywo w akcji reprezentantów Polski w przededniu Euro to nie lada przeżycie. Szczególnie, że Polacy zagrają z renomowanym przeciwnikiem, jakim jest Holandia. Jestem przekonany, że pobyt na Helu i w Gdańsku będą wyjątkowym wydarzeniem dla uczestników turnieju, którego nie zapomną do końca życia.

Już ruszają zapisy do kolejnej, XVII edycji turnieju. Szczegóły będą dostępne na oficjalnej stronie rozgrywek – www.zpodworkanastadion.pl. (mij)

 

Na zdjęciu: Triumfatorzy ze szczecińskiej Football Academy

Fot. Cyfrasport

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy