Sobota 21 maja 2022r. 
REKLAMA

Brydż. Karty i medale w weekend na Mickiewicza

Data publikacji: 2022-05-13 18:16
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-13 18:16
Brydż. Karty i medale w weekend na Mickiewicza
Fot. Ryszard PAKIESER  

Podczas nadchodzącego weekendu, w budynku WEFiZ Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64, odbędzie się ogólnopolski mityng „Bridge Szczecin 2022 - o Puchar Unity Line”, a organizatorzy spodziewają się w sobotę i niedzielę gościć ponad setkę brydżystów.

Brydżowe zawody będą mieć dwojaki charakter. Na przestrzeni trzech dni zostaną bowiem rozegrane ogólnopolskie turnieje zarówno dla licencjonowanych zawodników jak i dla amatorów oraz młodzieży szkolnej czy akademickiej.

– Dwa turnieje w piątek mają mieć charakter popularyzatorski i nie będziemy za nie pobierać opłat startowych – mówi Paweł Stężała, koordynator imprezy. – Z kolei dwa kolejne będą już znacznie mocniej obsadzone, a o puchary i nagrody powalczą czołowi brydżyści z północno-zachodniej części kraju.

Podczas sobotnich zmagań w ramach ogólnopolskiego turnieju par każdy z uczestników otrzyma lunch oraz pamiątkowy medal. Z kolei w niedzielnym turnieju teamów walka będzie toczyła się do samego końca, bowiem z uwagi na wielość finałów - nawet za odległe miejsca - do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Organizatorem mityngu jest Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Szczecińskiego.

Harmonogram mityngu umieściliśmy w rubryce „imprezy sportowe".

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA