czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Błękitni wznawiają zajęcia, Liśkiewicz zastąpi Wawszczyka?

Błękitni wznawiają zajęcia, Liśkiewicz zastąpi Wawszczyka?

Błękitni wznawiają zajęcia, Liśkiewicz zastąpi Wawszczyka?
Data publikacji: 2016-07-02 03:46
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-02 03:46
Wywietleń: 1311 141599

W sobotę piłkarze II-ligowych Błękitnych Stargard zainaugurują przygotowania do nowego sezonu, który rozpoczną meczem Pucharu Polski z Gryfem Wejherowo. W planach przygotowań są sparingi z Kotwicą Kołobrzeg, Bałtykiem Koszalin i Świtem Skolwin oraz dochodzeniowy obóz na własnych obiektach, podczas którego ćwiczyć będą 2 razy dziennie.

- Niepewna jest dalsza gra w Błękitnych Ariela Wawszczyka, który obecnie przebywa na obozie ze zespołem spadkowicza z ekstraklasy, Górnika Zabrze - powiedział trener stargardzian Krzysztof Kapuściński. - Daqlsza przyszłość tego lewego obrońcy wyjaśni się w najbliższych dniach. Chęć szukania klubu w wyższej lidze zadeklarował też drugi boczny obrońca, Franciszek Siwek, który myśli o Chojniczance Chojnice lub Stali Mielec. Powraca zaś do nas z Bytovii Bytów stoper Maciej Liśkiewicz, a ponadto dołączyć mają: Piotr Rymar z Lecha Poznań, Mateusz Czapłygin z Arki Gdynia, Adrian Gołdyn ze Stilonu Gorzów i Przemysław Brzeziański z Gwardii Koszalin. Zainteresowani jesteśmy też Błażejem Chouwerem, który obecnie przebywa na zgrupowaniu z pierwszym zespołem Pogoni i czekamy na decyzję szczecińskiego klubu. ©℗

(mij)

Fot. D.GORAJSKI (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”