Wtorek 28 września 2021r. 
REKLAMA

W czwartek rusza Uniwersytet Trzeciego Wieku

Data publikacji: 2021-09-01 18:17
Ostatnia aktualizacja: 2021-09-16 12:07
W czwartek rusza Uniwersytet Trzeciego Wieku
Uniwersytety Trzeciego Wieku cieszą się w Polsce dużą popularnością. Na zdjęciu sprzed lat Prezydent Szczecina Piotr Krzystek przemawia na jednej z inauguracji UTW.  

Powakacyjny wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Szczecinie odbędzie się w czwartek (2 września). Po wykładzie prowadzone będą zapisy na zajęcia w formie warsztatów. Uniwersytet działa przy Fundacji Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”

- Serdecznie zapraszamy słuchaczy na pierwszy powakacyjny wykład w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku już w czwartek, drugiego września, o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Klubu „Dąb” - zachęcają seniorów organizatorzy.

Wydarzenie odbędzie się na osiedlu Słonecznym, przy ul. Rydla 93. Temat wykładu to „Muzyka, technika i nowy świat - ekranizacja musicali w XXI wieku (Upiór w operze, Chicago, Nędznicy)”. Przedstawi go studentom znawca tematu dr Andrzej Wątorski. Kolejny wykład z dr. nauk med. Arturem Mościbrodą odbędzie się już 9 września.

Na zajęcia w formie warsztatów można będzie zapisać się po wykładzie. Wtedy również studenci otrzymają plany zajęć na najbliższy semestr.

Aby zapisać się na zajęcia UTW należy uiścić opłatę 60 zł za semestr. Chętni studenci proszeni są o dostarczenie 2 zdjęć – do legitymacji studenckiej i indeksu. Zapisy odbywają się w Klubie „Dąb” przy ul. Rydla 93. Więcej informacji – tel. 502 062 303.

Zajęcia częściowo współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin w ramach zadania „Profilaktyka i promocja zdrowia adresowana do mieszkańców Szczecina”.

Kira

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

patriota
2021-09-16 12:06:34
Zdjęcie sprzed lat to i tego szkodnika też powinno już nie być

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ