Sobota, 01 kwietnia 2023 r. 
5 szczecin
REKLAMA

Uniwersytet Szczeciński zaprasza. Giełda Pracy dla młodych

Data publikacji: 17 marca 2023 r. 20:33
Ostatnia aktualizacja: 17 marca 2023 r. 20:33
Uniwersytet Szczeciński zaprasza. Giełda Pracy dla młodych
Ubiegłoroczna Giełda Pracy na US.   

Uniwersytet Szczeciński zaprasza na Giełdę Pracy, która odbędzie się 20 marca na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64. Zapisy na wstępne rozmowy rekrutacyjne przyjmowane są do poniedziałku.

- Udział w tegorocznej Giełdzie Pracy zadeklarowało ponad 50 organizacji - informuje Agnieszka Lizak, rzecznik prasowy US. - Podczas stacjonarnego wydarzenia będzie można spotkać się z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Bezpośredni kontakt to doskonała okazja do tego, aby poznać rynek pracy, pracodawców i ich oczekiwania względem umiejętności i kompetencji kandydatów do pracy, ale także oferty pracy, staży, praktyk. Ponadto uczestnicy Giełdy Pracy mogą skorzystać także z porad ekspertów takich instytucji jak np. Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie. 

Prezentacja pracodawców rozpocznie się o g. 10. W programie są też wstępne indywidualne rozmowy rekrutacyjne. Pracodawca i kandydat spotkają się online według ustalonego harmonogramu.

Na chętnych czekają także warsztaty. Zespół HR Grupy Azoty Zakłady Chemiczne "Police" zaprasza na zajęcia "Jak sprzedać się na rozmowie rekrutacyjnej, aby zdobyć pracę marzeń?".

Będzie także można spotkać z doradcami zawodowymi z Akademickiego Biura Karier US. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia pomogą w przygotowaniu się do kontaktu z pracodawcami i podjęcia działań, zmierzających do zdobycia często pierwszego doświadczenia zawodowego. Na indywidualnych spotkaniach kandydaci mają możliwość przeanalizowania ofert firm i instytucji uczestniczących w Giełdzie Pracy pod względem swoich umiejętności i predyspozycji oraz przygotowania dokumentów aplikacyjnych. Rozmowa z doradcą zawodowym będzie także doskonałym przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych.  

Inne propozycje: baza ofert pracy, praktyk i staży; webinary, rozdawana bezpłatnie publikacja Katalog Pracodawców. 

Więcej informacji i link do zapisów: www.gieldapracy.usz.edu.pl

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Polskie prawo
2023-03-18 08:44:08
A także prawo UE zabrania dyskryminacji ze względu na wiek. Targi pracy dla młodych to skrajna dyskryminacja i łamanie prawa.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA