poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]
Data publikacji: 2016-12-04 11:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:50
Wywietleń: 1438 182198

Pod koniec listopada grupa 30 studentów kształcących się – również podyplomowo – na kierunku budowa jachtów na Wydziale Techniki Morskiej i Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, odwiedziła targi Boot & Fun 2016 w Berlinie. Odbywają się one od wielu lat i należą do największych imprez branży sportów wodnych.

Boot & Fun to targi poświęcone przede wszystkim łodziom oraz turystyce i sportom wodnym, ale także innym formom aktywności na świeżym powietrzu.

– W targach uczestniczyło ponad 700 wystawców z 15 krajów – mówi dr inż. Zbigniew Zbroja. – Przedstawione zostały m.in. hausbooty i pływające domy. Szczególne zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudzały nowoczesne łodzie z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Prezentowano łodzie i jachty motorowe oraz żaglowe, pontony, kajaki, małe łódki i szalupy, łodzie elektryczne i hybrydowe, mieszkalne, silniki, sprzęt i akcesoria do łodzi, ubrania i wyposażenie do uprawiania sportów wodnych. Ponadto pokazały się firmy związane z turystyką i sportami wodnymi (surfing, nurkowanie, wędkarstwo i wiele innych), czarterowe, mariny i przystanie oraz szkoły żeglarskie.

Dodajmy, że był to kolejny wyjazd studentów budowy jachtów na tego typu imprezę. W tym roku akademickim gościli też na targach Hanseboot'16 w Hamburgu. (ek)

Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA] Studenci na targach w Berlinie [GALERIA]

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy