poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Rekrutacja, awaria i jej skutki

Rekrutacja, awaria i jej skutki

Rekrutacja, awaria i jej skutki
Data publikacji: 2016-07-19 17:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:50
Wywietleń: 2142 144793

Młodzi ludzie zainteresowani studiowaniem na Uniwersytecie Szczecińskim, którzy do tej pory nie zapisali się w Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, mają czas do 20 lipca do północy - rejestracja została bowiem przedłużona o dwa dni. Dotyczy to wszystkich kierunków studiów oraz wszystkich stopni i trybów studiowania. Powodem zmiany jest awaria ERK, do której doszło pod koniec ubiegłego tygodnia.

- Awaria została usunięta, kandydaci mogą już bez problemu rejestrować się elektronicznie. Problemy z serwisem trwały dwie doby. Osoby, które zarejestrowały się przed awarią, nie mają dostępu do swoich kont. Pełen dostęp do kont mają kandydaci, którzy zarejestrowali się po usunięciu awarii - informuje Julia Poświatowska z US.

Każdego roku kandydaci na studia po dokonaniu rejestracji elektronicznej składali dokumenty w wersji papierowej. Tak samo jest i w tym roku.

- W taki sam sposób rekrutacja odbywa się na niemal wszystkich uczelniach w Polsce: najpierw rejestracja elektroniczna, następnie złożenie dokumentów na uczelni - dodaje Julia Poświatowska. - Ze względu na wydłużenie elektronicznej rejestracji o dwa dni, zmienił się nieznacznie harmonogram tegorocznego naboru. Zgodnie z planem kandydaci na studia o wyniku rekrutacji, czyli przyjęciu bądź nie przyjęciu na studia na US, mieli dowiedzieć się 3 sierpnia po godzinie 14.00. Ogłoszenie wyników zostało przesunięte jednak na 9 sierpnia, o czym kandydaci zostali poinformowani podczas składania dokumentów.

Kandydaci mogą przynosić stosowne dokumenty do 22 lipca w biurze ds. rekrutacji przy al. Papieża Jana Pawła II 31 w pokoju 21 w godzinach 8.00-15.00 a potem od 25 lipca do 5 sierpnia w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych.

Do piątku w g. 15.15-18.00 pełniony jest dyżur telefoniczny związany z rekrutacją, pod numerem: 91 444 11 60. ©℗

(as)

Fot. Mirosław WINCONEK

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy