Piątek, 21 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Rekrutacja, awaria i jej skutki

Data publikacji: 19 lipca 2016 r. 17:02
Ostatnia aktualizacja: 25 sierpnia 2019 r. 18:42
Rekrutacja, awaria i jej skutki
 

Młodzi ludzie zainteresowani studiowaniem na Uniwersytecie Szczecińskim, którzy do tej pory nie zapisali się w Elektronicznej Rejestracji Kandydatów, mają czas do 20 lipca do północy - rejestracja została bowiem przedłużona o dwa dni. Dotyczy to wszystkich kierunków studiów oraz wszystkich stopni i trybów studiowania. Powodem zmiany jest awaria ERK, do której doszło pod koniec ubiegłego tygodnia.

- Awaria została usunięta, kandydaci mogą już bez problemu rejestrować się elektronicznie. Problemy z serwisem trwały dwie doby. Osoby, które zarejestrowały się przed awarią, nie mają dostępu do swoich kont. Pełen dostęp do kont mają kandydaci, którzy zarejestrowali się po usunięciu awarii - informuje Julia Poświatowska z US.

Każdego roku kandydaci na studia po dokonaniu rejestracji elektronicznej składali dokumenty w wersji papierowej. Tak samo jest i w tym roku.

- W taki sam sposób rekrutacja odbywa się na niemal wszystkich uczelniach w Polsce: najpierw rejestracja elektroniczna, następnie złożenie dokumentów na uczelni - dodaje Julia Poświatowska. - Ze względu na wydłużenie elektronicznej rejestracji o dwa dni, zmienił się nieznacznie harmonogram tegorocznego naboru. Zgodnie z planem kandydaci na studia o wyniku rekrutacji, czyli przyjęciu bądź nie przyjęciu na studia na US, mieli dowiedzieć się 3 sierpnia po godzinie 14.00. Ogłoszenie wyników zostało przesunięte jednak na 9 sierpnia, o czym kandydaci zostali poinformowani podczas składania dokumentów.

Kandydaci mogą przynosić stosowne dokumenty do 22 lipca w biurze ds. rekrutacji przy al. Papieża Jana Pawła II 31 w pokoju 21 w godzinach 8.00-15.00 a potem od 25 lipca do 5 sierpnia w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych.

Do piątku w g. 15.15-18.00 pełniony jest dyżur telefoniczny związany z rekrutacją, pod numerem: 91 444 11 60. ©℗

(as)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA