Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

„Mocni z matmy” na ZUT. Ruszają zapisy na kurs przygotowawczy do matury

Data publikacji: 05 lutego 2024 r. 09:57
Ostatnia aktualizacja: 05 lutego 2024 r. 09:57
„Mocni z matmy” na ZUT. Ruszają zapisy na kurs przygotowawczy do matury
Kurs jest bezpłatny i adresowany do tegorocznych maturzystów. Fot. Aurelia Kołodziej/ZUT  

Ruszają zapisy na kurs przygotowawczy do matury z matematyki organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.

Zajęcia on-line (na platformie Microsoft Teams) prowadzone będą przez wykładowców Studium Matematyki ZUT. Kurs jest bezpłatny i adresowany do tegorocznych maturzystów. Jego zakres tematyczny dostosowano do wymagań egzaminacyjnych. Spotkania będą się odbywać od 26 lutego do 26 kwietnia, z tygodniową przerwą świąteczną na przełomie marca i kwietnia, dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne od 17.30 do 19.

Chętni podzieleni zostaną na pięć grup, trzy na poziomie podstawowym i dwie na poziomie rozszerzonym. Łącznie kurs obejmie 32 godziny nauki. Więcej na https://matura.zut.edu.pl/

Rekrutacja startuje w najbliższy poniedziałek 5 lutego o godzinie 8, w formie elektronicznej. Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Po zakończeniu rekrutacji zakwalifikowani otrzymają wiadomość mailową z linkiem do odpowiedniego zespołu MS Teams. Ci, dla których zabraknie miejsc, zostaną wpisani na listę rezerwową.

– To nie jest jedyny kurs, jaki ZUT organizuje dla kandydatów na studia – dodaje Emilia Kujawa, rzeczniczka prasowa ZUT. – Na Wydziale Architektury ZUT do 11 marca trwają zapisy na bezpłatne zajęcia rysunku prowadzone przez naszych wykładowców. Dla chętnych zaplanowano 3 spotkania: 6, 13 i 20 kwietnia, które będą się odbywać na Wydziale Architektury przy ul. Żołnierskiej 50.

Zapisy pod numerem telefonu 91 449 55 23 lub mailowo: mandrzejak@zut.edu.pl.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

konkurencja ?
2024-02-05 12:04:40
Co WY mi tu między wódkę , a zakąskę się wpieprzacie ! . Nie po to głąbów otumaniam , żebyście mi teraz chleb zabierali . Cwaniaki wielkie na gotowe ! Ja tu muszę dorobić . Tusek obiecał jak zwykle , a wyszło jak zawsze , a benzyna droga no i micha nie za tania ! Prąd , gaz na wakacje jeszcze jako tako , a co potem ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA