Piątek 15 października 2021r. 
REKLAMA

Kto nie marzył o odkrywaniu przeszłości? Historycy zapraszają do siebie

Data publikacji: 2021-05-21 22:09
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-21 23:03
Kto nie marzył o odkrywaniu przeszłości? Historycy zapraszają do siebie
Forum Romanum w Rzymie. Zawodowi historycy potrafią objaśnić wszystkie aspekty takich miejsc.  Fot. Dariusz Gorajski  

W najbliższą sobotę Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na wirtualne spotkanie. Obiecuje ciekawe tematy dla miłośników archeologii, wojskowości i stosunków międzynarodowych. 

Historycy US widzą to tak: "Dzięki filmom o Indianie Jonesie, chyba każdy z nas marzył o studiowaniu archeologii i odkrywaniu przeszłości. To okazja dla wszystkich kandydatów by zapoznać się z ofertą tego kierunku. Zaproszenie na Dzień Otwarty kierujemy również do wszystkich sympatyków historii, entuzjastów wojskowości i stosunków międzynarodowych. Sobotnie spotkanie będzie świetną okazją, by bez wychodzenia z domu, wybrać się na wirtualną wycieczkę po Instytucie i lepiej poznać miejsce swoich przyszłych studiów. Kadra Instytutu Historycznego odpowie na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiów". 

Prezentacja oferty Instytutu zacznie się o g. 10 od archeologii. O g. 10.30 będzie to historia, o g. 11 - media i cywilizacja, o g. 11.30 - stosunki międzynarodowej, o g. 12 studia nad wojną i wojskowością  a o g. 12.30 będziemy mogli dowiedzieć się więcej o kierunku studiów menedżer dziedzictwa kulturowego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy wejść na stronę his.usz.edu.pl.

Instytut Historyczny (dawniej Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych) Uniwersytetu Szczecińskiego mieści się w budynku przy ul. Krakowskiej 71-79 w Szczecinie. Prowadzi sześć kierunków studiów i zatrudnia ponad 40 pracowników naukowo-dydaktycznych (w większości samodzielnych, co najmniej ze stopniem doktora habilitowanego) oraz 2 pracowników administracyjnych. Posiada certyfikat jakości kształcenia Państwowej Komisji Akredytacyjnej i ma pełne prawa akademickie.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ