piątek, 27 listopada 2020r.

Fryzjerki w rankingu

Data publikacji: 2017-02-15 09:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 18:43
Fryzjerki w rankingu
 

Po raz pierwszy szczecińskie Centrum Edukacji Zdroje znalazło się w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych miesięcznika „Perspektywy”. Jest w grupie trzynastu najlepszych szczecińskich techników. To efekt wyników uczniów Technikum Fryzjerskiego i Informatycznego.

– Jesteśmy dumni, że nasza szkoła znalazła się w tegorocznej edycji rankingu „Perspektyw”, bo to świadczy o tym, że się rozwijamy i stale podnosimy poziom nauczania – powiedziała Danuta Langowska, dyrektor CEZ podczas cyklicznego pokazu fryzur w Centrum Edukacji Zdroje „Karnawał we włosach”.

Impreza odbyła się w tej szkole już po raz czwarty i tak się rozwija, że Danuta Langowska, dyrektor szkoły, zapowiedziała jej prezentację również na forum krajowym. To coraz większe modowe wydarzenie, prezentuje najnowsze trendy, co roku w innych stylizacjach. Tym razem było w stylu szalonych lat 80.

– Nauka w naszej szkole nie tylko sprowadza się do czesania, choć tu kształcimy profesjonalistów, ale także przygotowujemy do matury. Nasze fryzjerki i informatycy, oprócz egzaminów zawodowych, muszą zdać także egzamin maturalny. Dlatego muszą reprezentować wyższy poziom – dodała dyrektor.

W XIX edycji dorocznego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii technika Centrum Edukacji Zdroje znalazło się na ósmym miejscu w Szczecinie, 30. miejscu w województwie i 300+ w Polsce.

W Rankingu Techników „Perspektyw” jest w sumie 13 techników ze Szczecina. Wśród nich 1. miejsce w mieście i 30. w Polsce zajęło Technikum Elektryczno-Elektroniczne w ZSEE; 2. miejsce w Szczecinie i 35. w Polsce – Technikum Informatyczne SCI; 3. miejsce w Szczecinie i 45. w Polsce – Technikum Zawodowe nr 4 w ZS 8; 4. miejsce w Szczecinie i 154. w Polsce – Technikum Hotelarskie w ZS 6; 5. miejsce w Szczecinie ex aequo: Technikum Kolejowe w ZS 4 i Technikum Zawodowe nr 1 w Zespole szkół Budowlanych, 6. miejsce – Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZS 3, 7. miejsce – Technikum Łączności w ZS Łączności; 8. miejsce – Technikum w CEZ; 9. miejsce – Technikum Samochodowe w ZS Samochodowych; 10. miejsce – Technikum Morskie i Politechniczne; 11. miejsce – Technikum Gastronomiczne w ZS 6; 12. miejsce – Technikum Kształtowania Środowiska w ZS 2. ©℗

Elżbieta KUBERA

Fot. Robert Stachnik

Zobacz fryzury wykonane podczas tegorocznego pokazu „Karnawał we włosach”

Komentarze

do; Obserwator
2017-02-15 12:45:01
Taki plebiscyt prowadzi aktualnie Głos Szcz.
Roznokolorowe chusty,
2017-02-15 12:03:29
Fryzjerkujcie sie Fryzjerkujcie... bo jak "Abdullah z Mohammedem" rozmoza sie ewentualnie rowniez i w Polsce (?) to te Salony Wam PO-zamykaja ! I tylko PO-zostana - roznokolorowe chusty !!
OBSERWATOR
2017-02-15 11:48:42
Proszę o nominacje dla najlepszej fryzjerki i fryzjera w Szczecinie. Taka jest intencja autora tego tekstu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ