czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Fryzjerki w rankingu

Fryzjerki w rankingu

Fryzjerki w rankingu
Data publikacji: 2017-02-15 09:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:51
Wywietleń: 2283 215028

Po raz pierwszy szczecińskie Centrum Edukacji Zdroje znalazło się w ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych miesięcznika „Perspektywy”. Jest w grupie trzynastu najlepszych szczecińskich techników. To efekt wyników uczniów Technikum Fryzjerskiego i Informatycznego.

– Jesteśmy dumni, że nasza szkoła znalazła się w tegorocznej edycji rankingu „Perspektyw”, bo to świadczy o tym, że się rozwijamy i stale podnosimy poziom nauczania – powiedziała Danuta Langowska, dyrektor CEZ podczas cyklicznego pokazu fryzur w Centrum Edukacji Zdroje „Karnawał we włosach”.

Impreza odbyła się w tej szkole już po raz czwarty i tak się rozwija, że Danuta Langowska, dyrektor szkoły, zapowiedziała jej prezentację również na forum krajowym. To coraz większe modowe wydarzenie, prezentuje najnowsze trendy, co roku w innych stylizacjach. Tym razem było w stylu szalonych lat 80.

– Nauka w naszej szkole nie tylko sprowadza się do czesania, choć tu kształcimy profesjonalistów, ale także przygotowujemy do matury. Nasze fryzjerki i informatycy, oprócz egzaminów zawodowych, muszą zdać także egzamin maturalny. Dlatego muszą reprezentować wyższy poziom – dodała dyrektor.

W XIX edycji dorocznego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii technika Centrum Edukacji Zdroje znalazło się na ósmym miejscu w Szczecinie, 30. miejscu w województwie i 300+ w Polsce.

W Rankingu Techników „Perspektyw” jest w sumie 13 techników ze Szczecina. Wśród nich 1. miejsce w mieście i 30. w Polsce zajęło Technikum Elektryczno-Elektroniczne w ZSEE; 2. miejsce w Szczecinie i 35. w Polsce – Technikum Informatyczne SCI; 3. miejsce w Szczecinie i 45. w Polsce – Technikum Zawodowe nr 4 w ZS 8; 4. miejsce w Szczecinie i 154. w Polsce – Technikum Hotelarskie w ZS 6; 5. miejsce w Szczecinie ex aequo: Technikum Kolejowe w ZS 4 i Technikum Zawodowe nr 1 w Zespole szkół Budowlanych, 6. miejsce – Technikum Ekonomiczne nr 1 w ZS 3, 7. miejsce – Technikum Łączności w ZS Łączności; 8. miejsce – Technikum w CEZ; 9. miejsce – Technikum Samochodowe w ZS Samochodowych; 10. miejsce – Technikum Morskie i Politechniczne; 11. miejsce – Technikum Gastronomiczne w ZS 6; 12. miejsce – Technikum Kształtowania Środowiska w ZS 2. ©℗

Elżbieta KUBERA

Fot. Robert Stachnik

Zobacz fryzury wykonane podczas tegorocznego pokazu „Karnawał we włosach”

Komentarze

do; Obserwator
Taki plebiscyt prowadzi aktualnie Głos Szcz.
2017-02-15 12:45:01
Roznokolorowe chusty,
Fryzjerkujcie sie Fryzjerkujcie... bo jak "Abdullah z Mohammedem" rozmoza sie ewentualnie rowniez i w Polsce (?) to te Salony Wam PO-zamykaja ! I tylko PO-zostana - roznokolorowe chusty !!
2017-02-15 12:03:29
OBSERWATOR
Proszę o nominacje dla najlepszej fryzjerki i fryzjera w Szczecinie. Taka jest intencja autora tego tekstu.
2017-02-15 11:48:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy