niedziela, 29 marca 2020.
Strona główna > Nauka > Dzień otwarty w SP 63 z OI

Dzień otwarty w SP 63 z OI

Dzień otwarty w SP 63 z OI
Data publikacji: 2020-02-28 16:17
Wywietleń: 391 444754

Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie zaprasza w sobotę (29 lutego) na dzień otwarty. W godz. 10-14 będzie można zwiedzić placówkę przy ul. Grodzkiej 23, porozmawiać z nauczycielami i wziąć udział w wielu atrakcjach.

SP 63 z OI to kameralna, położona w centrum Szczecina w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich, placówka. Posiada ona nowy plac zabaw i boiska szkolne oraz klasy wyposażone w nowoczesne tablice interaktywne, a pracownie biologiczno-chemiczne w najnowsze pomoce laboratoryjne i dydaktyczne. Placówka kształci dzieci zdrowe oraz te o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ma więc nieliczne klasy, w których lekcje prowadzi dwoje nauczycieli. W SP 63 z OI dzieci otrzymują również stalą pomoc pedagogiczno-psychologiczną, placówka ma psychologa, pedagoga i logopedę oraz prowadzi specjalne zajęcia i terapie.

Każdy kto odwiedzi szkołę przy ul. Grodzkiej 23 podczas dnia otwartego będzie mógł wziąć udział w otwartych interaktywnych zajęciach laboratoryjnych, językowych, robotycznych, matematycznych, sportowych, plastycznych , a także zmierzyć się z ciekawymi zadaniami. Na wszystkich czekają rozmaite atrakcje oraz kawiarenka ze smacznymi ciastami i napojami. ©℗

(el)

Fot. Dariusz Gorajski

Dzień otwarty w SP 63 z OI

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie