środa, 23 października 2019.
Strona główna > Nauka > Dorota Wellman motywuje. Nie bój się zmian

Dorota Wellman motywuje. Nie bój się zmian

Dorota Wellman motywuje. Nie bój się zmian
Data publikacji: 2019-09-20 12:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-23 12:57
Wywietleń: 781 416099

Na motywacyjny wykład Doroty Wellman zaprasza we wtorek (24 września) Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17 w auli uczelni przy al. Wojska Polskiego 128. Dziennikarka opowie o tym „Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”. 

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://www.wsb.pl/szczecin/. Wstęp dla uczestników, którzy dokonają rejestracji, jest bezpłatny. Zapisy trwają do piątku (20 września).

(kn)

Fot. archiwum

Komentarze

olo
Do@do jesteś tchórzliwa a przez to żałosna.
2019-09-23 12:05:34
do @ Jarun
- dawaj dalej, najpierw; "a moja babcia ...." i o "karle" lub "beci", czekamy.
2019-09-22 10:15:31
Hmm
A o jak Wielkie tu chodzi Pieniedze... i ile mozna na tym stracic...??
2019-09-21 21:41:36
Jarun
Sama się zmotywuj i schudnij ! Uczył Marcin Marcina...
2019-09-21 21:29:49
aj waj
To była twarz Lidla! Kupuj w Lidlu a będziesz wyglądał tak świetnie jak Wellman! :-)))
2019-09-21 15:19:53
felczer
Powinna wystąpić z obwoźnym wykładem - "Jak unikać anoreksji".
2019-09-21 11:25:31
Nie bój się zmian
- zmień pracę i weź kredyt. To już było.
2019-09-21 09:31:53
czytelnik
Redakcja nie powinna niektórych wpisów dopuszczać, ponieważ nie można ich normalnie czytać. Pisząc obrażają innych.
2019-09-21 00:18:16
ajajaj
To chyba będzie o tym jak zmotywować sie do odchudzania? Kto zaprasza takie AUTORYTETY? Może teraz Kasia Cichopek albo bracia Mroczek? To dopiero byłoby coś!!!
2019-09-20 17:49:19
?
Będzie mówić te same historyjki, jak dzwonił do niej A. Wajda albo złapała gościa za krocze?
2019-09-20 15:01:13
Józek
A co ten smalec wie o bankowości?
2019-09-20 13:33:37