wtorek, 19 czerwca 2018.
Strona główna > Nauka > Biblioteka i nowe technologie

Biblioteka i nowe technologie

Biblioteka i nowe technologie
Data publikacji: 2017-11-15 09:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:52
Wywietleń: 1099 301000

W środę 15 listopada o godz. 17 w ProMediach przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie odbędzie się spotkanie szczecińskiego TechKlubu. Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem „Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie a nowe technologie", w dalszej części Piotr Szupiński wygłosi prelekcję „Internetowy niezbędnik, czyli narzędzia, które przydadzą się w Twojej organizacji". To początek cyklu.

Piotr Szupiński jest doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Poza projektem Business development & Product Manager zajmuje się rozwojem e-biznesów. Wielki pasjonat marketingu oraz innowacyjnych technologii.

Po wakacyjnej przerwie TechKluby Sektora 3.0 startują w 16 miastach w całej Polsce. Tym razem we współpracy z partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje.  Podczas TechKlubu odbędą się warsztaty, w trakcie których uczestnicy dowiedzą się między innymi: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, w jaki sposób zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, czym jest Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych, a także zdobędą wiedzę z wielu innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKlub to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości.

(as)

Komentarze

ssss
nie niestety w bibliotece za wiele zarobić nie można. Kiedys moja siostra była bibliotekarką i tez trochę narzekała. Jak coś to to na tej stronie praca-zachodniopomorskie.pl/kogo-poszukuja-pracodawcy-w-szczecinie/ można znaleźć ciekawe oferty pracy. A co do technologii to wiadomo, ze teraz dotyczą one praktycznie każdej sfery życia i trzeba iść z duchem czasu…
2017-11-15 10:34:43
marek
Wszystko pięknie, ale kiedy podwyżka dla bibliotekarzy? Żyjemy na granicy minimum socjalnego...
2017-11-15 09:48:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy