piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Nauka > Aniołkowe Granie przedszkolaków

Aniołkowe Granie przedszkolaków

Aniołkowe Granie przedszkolaków
Data publikacji: 2018-01-29 16:57
Wywietleń: 1652 311534

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 54 „Plastusiowo” w Szczecinie w poniedziałek 29 stycznia zamieniły się w aniołki. Od rana w salach placówki zrobiło się biało i anielsko, a to za sprawą koncertu charytatywnego „Aniołkowe Granie”.

Przedszkole, jako pierwsze w Szczecinie, dołączyło do szlachetnego projektu „Aniołkowe Granie”. Powstał on 14 lat temu we Wrocławiu, a z roku na rok przyłączają się do niego nowe placówki z całej Polski. Głównym celem tego edukacyjnego przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie  idei rodzicielstwa zastępczego. Jego założeniem  jest integracja środowisk przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych. Ma on już wśród najmłodszych zaszczepić chęć pomagania, uczulić na krzywdę i otworzyć serca na potrzeby innych. Patronat nad projektem objął Rzecznik Praw Dziecka oraz miesięcznik pedagogiczny Bliżej Przedszkola.

 Cała społeczność "Plastusiowa" przygotowywała się do tego wyjątkowego wydarzenia. Nawiązano współpracę z Ośrodkiem Opiekuńczo – Wychowawczym w Szczecinie, Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Dom pod platanami” i „Dom nad Jeziorem”. Dzieci razem z rodzicami przynosiły podarki, które zostały przekazane OOW. Uwieńczeniem całego przedsięwzięcia był koncert z anielskimi występami przedszkolaków, w którym uczestniczyli przedstawiciele ośrodka. 

(g)

Fot. PP 54

Aniołkowe Granie przedszkolaków Aniołkowe Granie przedszkolaków Aniołkowe Granie przedszkolaków

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”