Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Zimne kąpiele, wspinaczka i tarzanie w błocie na poligonie w Stargardzie [GALERIA]

Data publikacji: 2021-07-10 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-10 17:15
Zimne kąpiele, wspinaczka i tarzanie w błocie na poligonie w Stargardzie
 

Wymagający tor przeszkód stworzyli uczestnikom organizatorzy III Szarży Ułańskiej, która była dziś (10 lipca) na poligonie w Stargardzie. Wzięło w niej udział blisko 140 osób, które zjechały z całego województwa.

Zawodnicy mieli do pokonania 6 kilometrów trasy, na której czekały na nich ekstremalne przeszkody; rowy z zimną wodą, tunele z błotem i zbiorniki z pianą. Zawodnicy musieli się też wspinać i czołgać.

- Nie spodziewałam się, że w tych rowach będzie w aż tak głęboko - mówi Blanka Lachowicz, instruktorka fitness ze Stargardu, uczestniczka szarży. - Po raz pierwszy byłam na takich zawodach - opowiada Dorota Brzezińska z Przecławia. - Ze względu na mój niski wzrost najtrudniejsze były dla mnie przeszkody wysokościowe. Ale dobiegłam do mety i to mnie cieszy.

Wśród kobiet zwyciężyła stargardzianka Katarzyna Dybka. Na drugim miejscu uplasowała się Agnieszka Alabrudzińska, także ze Stargardu, a na trzecim - Daria Wiśniewska z Poznania.

Wśród panów najszybszy był Andrzej Kuśmider z z WLMKS Pomorze Stargard. Na drugim miejscu był Paweł Maćkowiak z 12 BZ Szczecin, a na trzecim Bartosz Przekopowicz z SZWLA Stargard.

Organizatorami imprezy byli Ośrodek Sportu i Rekreacji Stargard oraz 12 Dywizja Zmechanizowana.

Tekst i zdj. Wioletta Mordasiewicz

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ