Wrocławianie mistrzami!

Data publikacji: 11 sierpnia 2020 r. 21:40
Ostatnia aktualizacja: 05 lipca 2022 r. 12:33

Wydarzeniem ostatniego tygodnia w Pustkowie była 10. edycja Mistrzostw Gminy Rewal w Tenisie Plażowym, w których wzięło udział 15 par deblowych.

Po wielkich emocjach i trudnych warunkach (niesamowity upał) mistrzami zostali wrocławianie reprezentujący Kąpielisko Morskie Oko – Robert Magdziarek i Wiesław Wiatrowski, którzy w finale pokonali parę z Sosnowca – Paweł Podlewski, Joachim Włodarski. Oprócz pięknych okolicznościowych pucharów były też nagrody rzeczowe ufundowane przez mieszkańca Pustkowa Marka Mateckiego (Dom Gościnny MATEX), który od wielu lat wspiera imprezy plażowe.

Sobotnie siatkarskie trójki plażowe Rewal Beach padły łupem ekipy ze Śląska – Paweł Podlewski i Joachim Włodarski – Sosnowiec oraz Arkadiusz Łokociejewski (Gliwice).

Siatka do tenisa plażowego (nagroda w niedzielnym turnieju tenisa plażowego Huck Beach) pojedzie do Anglii. 1. miejsce zajęli Damian Gęga (Anglia) i Wiesław Wiatrowski (Wrocław), którzy w meczu finałowym pokonali mistrzowski debel ze Szczecina – Włodzimierz Wesołek i Bartosz Wesołek.

W środę (zapisy 10-10.30) kolejny siatkarski turniej losowany z cyklu Pustkowo Beach (zawodnicy zgłaszają się indywidualnie i dobierani są w pary poprzez losowanie).

Organizatorzy zapraszają także w najbliższą sobotę na siatkarskie trójki plażowe – Rewal Beach oraz na niedzielny turniej tenisa plażowego (pary deblowe). Zapisy na plaży w Pustkowie w godzinach 10-10.30.