wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Teatr się robi!

Teatr się robi!

Teatr się robi!
Data publikacji: 2020-07-06 21:19
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-06 21:44
Wywietleń: 425 463541

„Teatr Się Robi” to projekt w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego 2020 skierowany do wszystkich mieszkańców Stargardu bez względu na wiek.

Warsztaty polegają na własnoręcznym zrobieniu w pierwszej kolejności lalek teatralnych wraz z kostiumami, a następnie scenografii i realizacji spektaklu „Zamieszanie w świecie bajek”. Projekt realizowany jest przez Książnicę Stargardzką.

Przez czas remontu siedziby biblioteki przy ul. Mieszka I zajęcia odbywają się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury dzięki uprzejmości dyrektor Małgorzaty Flas. Spotkania w związku z epidemią prowadzone są aktualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby, które chciałyby wziąć w nich udział, muszą poinformować o tym drogą e-mailową: wicedyrektor@ksiaznicastargardzka.pl i oddać organizatorowi wypełnione formularze ze stosownymi zgodami.

W lipcu otwarte warsztaty „Teatr Się Robi” odbywają się będą codziennie o g. 10.30 do czwartku (9 lipca). Ponadto Książnica Stargardzka informuje, że od 6 do 10 lipca odbywać się będą dodatkowe warsztaty projektu „Teatr Się Robi” dla uczestników półkolonii organizowanych przez MDK.

(reg)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie