Sobota 15 maja 2021r. 

Teatr się robi!

Data publikacji: 2020-07-06 21:19
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-06 21:44
Teatr się robi!
 

„Teatr Się Robi” to projekt w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego 2020 skierowany do wszystkich mieszkańców Stargardu bez względu na wiek.

Warsztaty polegają na własnoręcznym zrobieniu w pierwszej kolejności lalek teatralnych wraz z kostiumami, a następnie scenografii i realizacji spektaklu „Zamieszanie w świecie bajek”. Projekt realizowany jest przez Książnicę Stargardzką.

Przez czas remontu siedziby biblioteki przy ul. Mieszka I zajęcia odbywają się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury dzięki uprzejmości dyrektor Małgorzaty Flas. Spotkania w związku z epidemią prowadzone są aktualnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Osoby, które chciałyby wziąć w nich udział, muszą poinformować o tym drogą e-mailową: wicedyrektor@ksiaznicastargardzka.pl i oddać organizatorowi wypełnione formularze ze stosownymi zgodami.

W lipcu otwarte warsztaty „Teatr Się Robi” odbywają się będą codziennie o g. 10.30 do czwartku (9 lipca). Ponadto Książnica Stargardzka informuje, że od 6 do 10 lipca odbywać się będą dodatkowe warsztaty projektu „Teatr Się Robi” dla uczestników półkolonii organizowanych przez MDK.

(reg)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ