wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Od Gosi do Małgosi. Sobotni spacer po Szczecinie

Od Gosi do Małgosi. Sobotni spacer po Szczecinie

Od Gosi do Małgosi. Sobotni spacer po Szczecinie
Data publikacji: 2020-08-07 22:17
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-09 09:04
Wywietleń: 604 468542

Dwie nietuzinkowe osobowości Szczecina, dwie kreatywne kobiety, dwa różne dobre adresy, które oferują wyselekcjonowany towar. Oto Małgorzata Wolff, która od pięciu lat prowadzi manufakturę z wyrobami lokalnych twórców oraz Małgorzata Narożna, która z kolei od sześciu lat jest właścicielką kameralnej księgarni z literaturą dla młodych czytelników. Znają się i przyjaźnią, łączą siły w promocji swoich przedsięwzięć i działań. Teraz obie panie zapraszają na sobotni, bezpłatny spacer po mieście, z przewodnikiem.

- W okresie letnim, w ramach lokalnego wsparcia, nawiązaliśmy sąsiedzką współpracę. Łączymy podobne zaangażowanie w pracę oraz tworzenie oferty handlowej - mówią obie panie Małgorzaty. - W naszych głowach kłębi się od pomysłów, zaczęłyśmy od mapko - kolorowanki, która jest doskonałym pretekstem do spaceru, jak również pozwoli zająć ręce i myśli podczas oczekiwania na obiad w restauracji czy też wypełni wolny czas w domu.

Spacer "od Gosi do Małgosi", niespiesznie z Bulwarów Piastowskich na Aleję Fontann, poprowadzi Tomasz Wieczorek. Początek o godz. 10.10. A oto trasa wycieczki: Wały Chrobrego, plac Adama Mickiewicza, cerkiew św. Mikołaja, Centrum Dialogu Przełomy, filharmonia, Brama Królewska, zegarek Guliwera, koń i Colleoni, kamienica z krasnalem, gwiaździsty plac Grunwaldzki, marynarz z rondem w ręce, przycupnięte gryfy...

Warto dodać, że autorką grafiki do zapowiedzi spaceru oraz wspomnianej kolorowanki jest Ola Szwajda, absolwentka Akademii Sztuki w Szczecinie.

(MON)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie