wtorek, 11 sierpnia 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Czwartki artystyczne czas zacząć!

Czwartki artystyczne czas zacząć!

Czwartki artystyczne czas zacząć!
Data publikacji: 2020-07-09 06:29
Wywietleń: 390 463766

Przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się już pierwsze plenerowe spotkanie z cyklu „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze”. Następne już w czwartek (9 lipca)!

Zajęcia zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne.

– Wspólnie z rodzicami i prowadzącymi zajęcia wykonaliśmy witraże z koralików Hama. Dzieci wraz z opiekunami z dużym zapałem tworzyły wielobarwne obrazki przedstawiające m.in.: żabki, króliczki, koniki morskie, misie i inne zwierzątka, które zabrały na pamiątkę do domu – opowiadają organizatorzy. –  Warsztaty zostały przeprowadzone w obowiązującym reżimie sanitarnym.

Kolejne zajęcia plastyczne rozpoczną się w czwartek o g. 11 na międzyzdrojskiej promenadzie. Wykonane zostaną piaskowe mozaiki w słoikach.

(reg)

Fot. Biblioteka Międzyzdroje

Czwartki artystyczne czas zacząć! Czwartki artystyczne czas zacząć! Czwartki artystyczne czas zacząć! Czwartki artystyczne czas zacząć! Czwartki artystyczne czas zacząć! Czwartki artystyczne czas zacząć!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie