środa, 30 września 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Czas na „Zielony Stołczyn”

Czas na „Zielony Stołczyn”

Czas na „Zielony Stołczyn”
Data publikacji: 2020-08-07 15:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-07 15:06
Wywietleń: 536 468420

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Choćby sadząc kwiaty i krzewy, a potem odpocząć przy muzyce i wspólnym grillu. Jak to się zadzieje już w sobotę, na Stołczynie.

W akcji ph. "Zielony Stołczyn" mile widziani będą wszyscy ochotnicy. Do czego zachęcają zarówno miejscowa Rada Osiedla, jak i stowarzyszenia: "Feniks" oraz "Stołczyn po Sąsiedzku".

- Zapraszamy do sadzenia kwiatów oraz krzewów w parku przy ul. Zamkniętej oraz na terenie placówki "Feniks". W planach mamy posadzenie m.in. pięciorników w różnych kolorach, tawuł, berberysów oraz tawalin jarzębolistnych. Uczestnikom zapewniamy narzędzia ogrodnicze, rękawiczki oraz maseczki - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Akcja "Zielony Stolczyn" odbędzie się w sobotę (8 sierpnia), w godz. 11-14. Na finał sadzenia zaplanowano wspólnego grilla przy muzyce gitarowej na żywo. Poczęstunek - kiełbaski, keczup, chleb - zapewniają organizatorzy tego wydarzenia.

(an)

Fot. ZUK

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie