piątek, 24 maja 2019.
Strona główna > Kultura > Zwyciężył w „The Voice of Poland”. Wystąpi w Szczecinie!

Zwyciężył w „The Voice of Poland”. Wystąpi w Szczecinie!

Zwyciężył w „The Voice of Poland”. Wystąpi w Szczecinie!
Data publikacji: 2019-04-07 07:18
Wywietleń: 470 383163

Zwycięzca programu telewizyjnego „The Voice of Poland” Krzysztof Iwaneczko wystąpi 7 kwietnia w Szczecinie na scenie Nowego Browaru. Publiczność usłyszy m.in. utwory z debiutanckiej płyty artysty pt. „Jestem”.

Wokalista tak opowiada o swojej trasie koncertowej, na której znalazł się też Szczecin: „Kochani, to jest ten moment, na który czekałem. Moment, w którym mogę Wam powiedzieć „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia!”.

Krzysztof  Iwaneczko urodził się w 1995 roku w Przemyślu, gdzie spędził całe dzieciństwo. Ukończył szkołę muzyczną w klasie fortepianu. W 2011 roku zdobył Grand Prix Festiwalu „Wygraj Sukces”, znów rok później Grand Prix Festiwalu School & Jazz. Niedługo po tym rozpoczęła się współpraca wokalisty z Bartoszem Chajdeckim w projekcie koncertowym „Czas Honoru”. 2015 rok przyniósł Krzysztofowi zwycięstwo w popularnym programie talent show „The Voice of Poland". Od tego czasu rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty takich artystów, jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Piotr Nazaruk. W styczniu bieżącego roku roku nakładem wytwórni ID MUSIC została wydana debiutancka płyta artysty – „Jestem”. Obecnie Krzysztof jest studentem Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej dr hab. Joanny Żółkoś – Zagdańskiej.

Bilety na koncert, w cenie: 39 zł (I pula), 49 zł (II pula), dostępne są na: www.bilety.fm, www.eventim.pl/goodtaste oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

(MON)

Na zdjęciu: Zwycięzca programu telewizyjnego „The Voice of Poland" w 2015 roku, Krzysztof Iwaneczko, wystąpi 7 kwietnia w Szczecinie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Dzień Europy – balony poleciały w niebo
Poprzedni Następny

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie