Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Zostań wolontariuszem w „Pleciudze”

Data publikacji: 12 kwietnia 2024 r. 12:40
Ostatnia aktualizacja: 12 kwietnia 2024 r. 12:40
Zostań wolontariuszem w „Pleciudze”
Teatr Lalek „Pleciuga” ogłasza nabór do wolontariatu. To okazja do udziału w ważnych wydarzeniach kulturalnych. Fot. Sylwia Dudek  

Teatr Lalek „Pleciuga” ogłosił, że poszukuje osób chętnych do udziału w wolontariacie. Każdy powyżej 14. roku życia, zainteresowany kulturą „od kuchni”, będzie miał okazję wzięcia udziału w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych sezonu, w tym między innymi w Kontrapunkcie. Ale instytucja oferuje wolontariat także podczas innych wydarzeń.

Poszukiwani są pełni zapału ludzie, którzy skończyli co najmniej 14 lat. „Pleciuga” zaprasza zarówno osoby młode, jak i starsze oraz seniorów. Do zadań wolontariuszy należeć będą m.in.: opieka nad zespołami aktorskimi z Polski, opieka nad zespołami aktorskimi z zagranicy (w języku angielskim), tworzenie magnesów i butonów, rozdawanie ulotek, pomoc w organizacji Święta Pleciugi, dmuchanie balonów, pomoc w organizacji działań performatywnych w przestrzeni miejskiej czy koordynowanie działań w teatrze z okazji Dnia Dziecka. Wolontariusze są potrzebni podczas trzech wydarzeń: Kontrapunktu (19 kwietnia - 1 czerwca), Dnia Dziecka (2 czerwca) oraz Święta Pleciugi (22 czerwca). Osoby zainteresowane mogą przyjść 12 kwietnia na spotkanie integrujące o godzinie 17 w Teatrze Lalek „Pleciuga”. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: edyta.przystupa@pleciuga.pl.

- Oferujemy wsparcie merytoryczne, niezbędne narzędzia do pracy, niepowtarzalną atmosferę teatru lalkowego, możliwość zdobycia doświadczenia przy organizacji eventów o międzynarodowej renomie, liczne wyzwania i przygodę życia - podaje organizator.

(aj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA