poniedziałek, 20 sierpnia 2018.
Strona główna > Kultura > Zamek odwołuje

Zamek odwołuje

Zamek odwołuje
Data publikacji: 2017-05-17 09:08
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-17 10:34
Wywietleń: 518 257926

Większość wydarzeń organizowanych przez Zamek Książąt Pomorskich w tym tygodniu została odwołana. Wyjątkiem są dwie imprezy: Szczeciński Salon Poezji i Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej.

Pierwsza z imprez planowana jest na 19 maja, na godz. 17.30, na dziedzińcu menniczym. W razie niepogody impreza odbędzie się w Galerii Gotyckiej, gdzie będą obowiązywały bezpłatne wejściówki (do odbioru w kasie zamku w dniu imprezy od godz. 15). Publiczność salonu tym razem wysłucha poezji narodowych wieszczów: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Cypriana Kamila Norwida oraz Zygmunta Krasińskiego. Wiersze czytać będą Maria Seweryn i jej ojciec Andrzej Seweryn. Wydarzenie poprowadzi jego twórca – Michał Józef Kawecki.

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej odbędzie się z kolei w sobotę o godz. 11 także na dziedzińcu menniczym. Wystąpią laureaci przeglądów powiatowych i szczecińskiego przeglądu miejskiego. Trzech najlepszych wokalistów otrzyma nominacje do konkursu „Talent Roku”. Wstęp wolny.

(kas)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Co robić ?
Nikt nie kwestionuje kompetencji p. dyrektor do prowadzenia działalności kulturalnej w Zamku. Mogłaby dalej pełnić funkcję np z-cy dyrektora ds. programowych, wystaw i imprez kulturalnych. Jest w końcu kobietą i nie musi się niczego wstydzić ani odpowiadać tak jak mężczyzna. Ot, coś tam było się urwało bo jakaś firma budowlana nie pomyślała o wszystkim, więc nie ma sprawy a pieniądze na remont się znajdą. Takimi sprawami i naprawami to niech się zajmują faceci, a ja chciałam dobrze tylko mi nie wyszło.. W końcu kobietę poznaje się nie po tym, jak kończy tylko po tym, jak zaczyna. Ja zaczynałam dobrze. W końcu od tego jesteśmy my kobiety aby zarządzać cudzymi pieniędzmi. Pechowa zapadka kolumny, każdemu może się wydarzyć. Co z tego, że sama wyrzuciłam np. portiera za najmniejszą gafę. W końcu to ja jestem dyrektorem i wiem jak się rządzi ludźmi.
2017-05-17 10:31:12
zm
Zamek odwołuje, ale nie tego, kogo trzeba ;)
2017-05-17 09:42:54
R.
A pani dyrektor złożyła wreszcie dymisję czy jeszcze na coś czeka?
2017-05-17 09:18:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Samotny strajk
Water Show Szczecin 2018
Pyromagic 2018: Fajerwerki wystrzeliły
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy