Wtorek 17 maja 2022r. 
REKLAMA

Zagrają - Proletaryat i Curcuma. Wygraj bilety na to wydarzenie

Data publikacji: 2021-12-03 09:52
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-03 09:52
Zagrają - Proletaryat i Curcuma. Wygraj bilety na to wydarzenie
Fot. Facebook Proletaryat  

Grupa Proletaryat wystąpi 17 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu (przy ul. Rekreacyjnej 1), a jako support - szczecińska formacja Curcuma. Uwaga! Można u nas wygrać u nas bilety na to wydarzenie.

Dla fanów i znawców muzyki rockowej Proletaryat to jeden z najważniejszych wykonawców w naszym kraju. Dzięki prostej muzyce gitarowej, mocno osadzonej w tradycji punk rocka lat 70. oraz tekstom opisującym problemy, z jakimi na co dzień borykają się zwyczajni ludzie, grupa szybko zdobyła zaufanie punkowej i rockowej publiczności. Ponad trzydzieści lat istnienia na polskiej scenie rockowej, nagranych 11 albumów studyjnych, dwie płyty koncertowe i jeden album kompilacyjny oraz prawie półtora tysiąca
koncertów w kraju i zagranicą - oto bilans kilku dekad istnienia grupy.

Curcuma pochodzi ze Szczecina, a muzyka jaką gra zespół, to połączenie melodyjnego rocka z alternatywą, progresywnymi akcentami i polskim tekstem. Grupa dwukrotnie wystąpiła na Przystanku Woodstock (Pol’and’Rock Festival), ostatnim razem w 2018 roku. W czerwcu 2018 roku zespół wygrał Antyfest Festival. W kolejnym roku Curcuma wystąpiła na gali Antyradia jako jedna z gwiazd, obok Organka i brytyjskiego zespołu Lion. Dzięki nagrodzie Antyradia zespół miał możliwość rejestracji materiału w Studiu Izabelin pod okiem Andrzeja Puczyńskiego. W ostatnią sobotę czerwca utwór „Ziemia Niczyja” w odświeżonej wersji pojawił się na antenie Antyradia. Singiel zapowiadał płytę „Ona”, na której znalazło się jedenaście utworów.

Mamy pięć pojedynczych biletów na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko 3 grudnia br. Bilety otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 13. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

guciu
2021-12-05 18:16:25
Chłopaki Ziemi Sól To My

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA