Niedziela 28 listopada 2021r. 
REKLAMA

Zaduszki bluesowe - można odbierać wejściówki. Słowianin w Hali Odra

Data publikacji: 2021-10-27 17:55
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-27 17:55
Zaduszki bluesowe - można odbierać wejściówki. Słowianin w Hali Odra
 

Jak co roku w okolicy dnia Wszystkich Świętych oraz Zaduszek w Szczecinie odbywa się jest kilka koncertów w hołdzie zmarłym artystom. Zaduszki bluesowe corocznie organizuje zatem Dom Kultury "Słowianin". Jednak z powodu trwającego remontu budynku tej instytucji, impreza odbędzie nie przy ul. Korzeniowskiego, ale w Hali Odra (Bulwar Beniowskiego 5) - we wtorek (2 listopada) o godz. 19, pod hasłem: „Słowianin na Emigracji”.

Podczas imprezy wystąpią: After Blues, Barbara Włodarczyk i pARTyzant (na zdjęciu). Muzyczny wieczór wspomnień poświęcony będzie nieżyjącym twórcom muzyki bluesowej, soulowej i rockowej.

Wstęp jest wolny, ale organizatorzy proszą o przyniesienie karmy dla zwierząt, którą przekażą dla stowarzyszeń zajmujących się przede wszystkim opieką nad kotami wolno żyjącymi. Uwaga! Obowiązują bezpłatne wejściówki! Wejściówki dostępne są: w nowej siedzibie „Słowianina” przy ul. Kolumba 88/89, pok. 101c (naprzeciwko windy i kładki na Dworcu Głównym), codziennie oprócz sobót i niedziel w godz. 10-15, w siedzibie Hali Odra – codziennie, oprócz poniedziałku, od godz. 12 do późnych godzin nocnych, w barze na piętrze. Hala Odra znajduje się na Kępie Parnickiej, a prowadzi do niej ulica Heyki.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ