czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Kultura > Wokalista Dżemu w Muzach. Mamy bilety dla Czytelników!

Wokalista Dżemu w Muzach. Mamy bilety dla Czytelników!

Wokalista Dżemu w Muzach. Mamy bilety dla Czytelników!
Data publikacji: 2020-02-14 06:55
Wywietleń: 647 442506

Z wykształcenia architekt, z powołania muzyk, z pasją poświęca się też grze aktorskiej: występuje w Teatrze Rozrywki w roli Jezusa w "Jesus Christ Superstar", grał Juranda w spektaklu "Krzyżacy", Rogera w musicalu "Rent", ma na koncie kilka ról w teatrach telewizji i filmach, w tym tą najważniejszą- Indianera w "Skazanym na Bluesa". To Maciej Balcar, od niemal 20 lat wokalista grupy Dżem. W najbliższy wtorek (18 lutego) artysta wystąpi w szczecińskim Domu Kultury 13 Muz o godz. 19. Dziś można wygrać u nas zaproszenie na to wydarzenie!

Maciej Balcar urodził się w 1971 roku w Ostrowie Wielkopolskim, tam też stawiał swoje pierwsze kroki na scenie, zarówno muzycznej, jak i teatralnej. Na oficjalnej stronie grupy Dżem jest taka informacja o artyście: „Choć szkołę muzyczną ukończył w klasie fortepianu, częściej posługuje się gitarą, bo jest poręczniejsza w transporcie. Ponieważ jest mańkutem i nie miał go kto uczyć, gra i komponuje na praworęcznych gitarach lewą ręką, nie przekładając strun" I jeszcze: „Miłośnik filmów Greenawaya, obrazów Beksińskiego i prozy Mendozy. Ulubieni muzycy Maćka to Frank Zappa, System of a Down i Dave Matthews Band, wychowywał się na Demarczyk, Niemenie i Grechucie. Do dziś uważa się też za fana zespołu Dżem".

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy tylko 14 lutego. Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12:00. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

 (MON)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie