piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Wirtuozi w Bramie

Wirtuozi w Bramie

Wirtuozi w Bramie
Data publikacji: 2016-10-30 12:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1634 167092

W sobotę w Bramie Portowej zagrali dwaj światowej sławy muzycy, francuski wirtuoz klarnetu Jean-Marc Fessard i amerykański pianista Alan James Ball. Podczas Koncertu Sentencji wykonali utwory Gershwina i Bernteina. Towarzyszyli im aktorzy Michał Janicki i Leszek Zalewski. 

Występ odbył się w ramach festiwalu Euromusicdrama - Szczecin 2016, zorganizowanego przez Teatr Kameralny. To przedsięwzięcie łączące teatr i muzykę. W sobotę w programie były dwa punkty: wykłady „Sztuka a mózg” prof. Andrzeja Potemkowskiego oraz „Współpraca sztuk” Bruna Letorta, dyrektora festiwalu „Ars Musica” w Brukseli.

W niedzielę na zakończenie festiwalu  (godz. 17) zaśpiewa Elżbieta Adamiak. Jej recital nosi tytuł "Muzyka-Liryka". (kl)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

 

Wirtuozi w Bramie

Komentarze

Odbiór
Błagamy tylko o jedno ;niech to artyści oceniają, czy to,co robią niektórzy lekarze jest sztuką!
2016-10-30 14:09:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”